Piškotovo běhací léto

V průběhu července a srpna jsme se zúčastnili hned několika chrtích akcí. Letní soustředění začalo v Lednici na tréninkovém týdnu. Piškot se učil boxy a piloval starty a tak s nově nabytými zkušenostmi vybojoval 2. místo ve finále B na CACILu Grandprix v Lednici. Z Moravy jsme se vydali rovnou na víkend do Kolína, kde se poprvé účastnil soutěže Krása a Výkon. Na výstavě u rozhodčí paní Zdenky Holmerové získal titul Vítěz třídy na Oblastní výstavě chrtů a den poté se na dostihu umístil na 3. místě ve finále B.

Po dostizích jsme se směle vrhli na coursingy a Piškot zahájil svou coursingovou kariréru ve velkém stylu. Na CACIL coursingu v Hynčicích pod Sušinou (pořádal Český pes) v horkém počasí vybojoval skvělé 2. místo, res. CACT a res. CACIL. Víkend poté jsme se po čase podívali do Chlumce nad Cidlinou a na CACILu, který pořádal Saluki klub se umístil na 7. místě.

Při tomto náročném běhacím maratonu Piškot ukázal, že je velice pracovitý pejsek s perfektním drivem, takže se moc těšíme na další a krásné běhání s ním a doufáme, že si tento maličký srdcař najde své fanoušky a příznivce. Děkuji tímto ještě jednou jeho chovatelce Veronice Nečasové za tohoto skvělého zrzounka!   
Chlumec 3. 8.

Chlumec 3. 8.

foto Eliška Matušková
Kolín 14. 7.

Kolín 14. 7.

foto Eliška Matušková
Kolín 14. 7.

Kolín 14. 7.

foto Ivan Berta
Kolín 14. 7.

Kolín 14. 7.

foto Ivan Berta
07.08.2013 14:49:57
bjeliczkow
coursing - výstavy
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one